Pudełko prezentowe, prezent na dzień kobiet

Pudełko prezentowe, box firmowy - z herbatą, czekoladą, świecą i zaparzaczem

Bardzo elegancki, kobiecy zestaw prezentowy z zieloną herbatą Hannami, ślicznym złotym zaparzaczem, przepięknie pachnącą świeczką w szklanym opakowaniu oraz słodyczami. Idealny prezent na Dzień Kobiety czy też Walentynki

179,00 zł
Brutto
Wysyłka PL - 1-5 dni roboczych
Ilość

Doskonała kompozycja kobiecego zestawu prezentowego, zawierająca lekką i świeża mieszankę zielonej herbatę Hannami, spakowaną w elegancką puszkę. Gwarantujemy wam, że filiżanka tej herbaty rozbudzi waszą wyobraźnię i przyniesie wam prawdziwe ukojenie i spokój! Idealnie komponującym się dodatkiem do herbaty jest śliczny, złoty zaparzacz. Do zestawu dodaliśmy również zapachową świeczkę, która to swoim zapachem przemieni każdy dom w przepięknie pachnący, sosnowy las. W kobiecym boxie prezentowym, oczywiście nie mogło zabraknąć czegoś słodkiego!

Podsumowując, ten zestaw prezentowy będzie idealnym prezentem dla każdej kobiety na takie okazje jak Dzień Kobiet, Walentynki czy też urodziny! Jeśli prowadzisz swoją firmę to sprawdzi się on również jako upominek dla źeńskiego grona pracowników.

Zobacz inne zestawy "Dla niej"

Zestaw zawiera:

  • Herbata zielona w puszcze, 80g
  • Zapachowa świeczka, 1szt
  • Zaparzacz do herbaty, 1szt
  • Mleczna czekolada z orzechami, 100g
  • Czekoladowy miś, Pralinka Lindt Lindor, 2szt

Brandowanie / Personalizacja 

Istnieje możliwość umieszczenia Państwa logo w różnorakiej formie - już od 3szt.

PP/0026
3 Przedmioty

Specyficzne kody