
Indeks: LUN H/CER-MAT
Herbata, matcha Lune Tea - Ceremonial Matcha, 30g
Herbata, matcha Lune Tea - Ceremonial Matcha, 30g
Indeks: LUN H/CER-MAT
Herbata, matcha Lune Tea - Ceremonial Matcha, 30g
Indeks: WIE 0073
Aksamitny krem orzechowy do smarowania, któremu nie da się oprzeć. Przygotowany z najwyższej jakości polskich składników.
Indeks: KP/0027
Kosz prezentowy wpisujący się w trendy EKO, ze śliwką w czekoladzie, kołaczem słowiańskim z orzechami, orzechem laskowym&włoskim w miodzie, aromatyczną kawą mielona oraz syropem z czarnego bzu.
Indeks: KOP L96G/DAR
Listki waflowe Kopernik w gorzkiej czekoladzie Dark, 96g
Indeks: PP/0049
Elegancki box prezentowy dla niego. Kosz dla mężczyzny z pralinkami Lindt, czekoladą szwajcarską Goldkenn, miodem gryczanym i migdałami w czekoladzie od Chocolate Story.
Indeks: KP/0134
Kosz upominkowy z sercami piernikowymi prosto z Torunia, chrupiącymi orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie oraz czekoladą mleczną z dodatkami.
Polskie podgrzybki od Bacówka Towary Tradycyjne w aromatycznej zalewie octowej.
Polskie podgrzybki w aromatycznej zalewie octowej. Produkt pasteryzowany.
Składniki: podgrzybek brunatny 60%, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca, cebula, marchew, pieprz, liść laurowy, ziele angielskie.
Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna 190kJ/45 kcal; Tłuszcz 0,49 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,25 g; Węglowodany 8,5 g, w tym cukry 4,5 g; Białko 1,6 g; Sól <0,01 g.
Masa netto: 250 g
Masa netto po odsączeniu: 150 g
Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Po otwarciu przechowywać w temperaturze +4°C.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Indeks: API M-220G-GRY
Miód naturalny Apimar - gryczany, 220g
Indeks: ŁYS CU242
Baton Pasieka Łysoń - Trufla Miodowa, 75g
Indeks: CSO CS-MANU-402
Czekolada rzemieślnicza MANU – mleczna 44% z liofilizowaną maliną 🍫, 30g
Indeks: WIE 0039
Migdały blanszowane w czekoladzie mlecznej z cynamonem od Wierzynka. Opakowanie 100g.
Indeks: EUR AMARESTI/MIG-CYN
Migdały Amaresti w mlecznej czekoladzie z cynamonem 50g
Indeks: WIE 0018-1
Selekcja 6 ręcznie robionych pralin premium ułożonych w pięknym okazjonalnym pudełku. Zestaw urzekający głębią smaku, idealny na słodki prezent.
Indeks: CIE S/PIG-JAP
Syrop polecany do deserów, herbaty oraz drinków.
Indeks: WIE 0044
Mieszanka pysznych, kruchych ciastek z cukrem i kakaowych. W opakowaniu znajdziemy łącznie 6szt. ciasteczek. (3 z cukrem i z 3 kakao)
Polskie podgrzybki od Bacówka Towary Tradycyjne w aromatycznej zalewie octowej.