Okazje

Kategoria Okazje powstała, aby ułatwić Państwu znalezienie zestawu prezentowego na każdą okoliczność. Poniżej zaprezentowane pudełka, skrzynki i kosze prezentowe mogą Państwo wykorzystać jako prezent na wszystkie okazje. W tym celu dla Państwa wygody podzieliliśmy naszą ofertę zestawów prezentowych na wszystkie najbardziej nam znane okoliczności, w których mamy w zwyczaju podarowywać upominki i prezenty: Urodziny, Imieniny, Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Wielkanoc, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień ChłopakaDzień Nauczyciela oraz Święta Bożego Narodzenia.

Aktywne filtry

Zestawy urodzinowe, czyli Wyjątkowe zestawy prezentowe na urodziny

Czy szukasz wyjątkowego prezentu na urodziny dla bliskiej Ci osoby? Oferujemy Ci w naszym sklepie internetowym: Kosze-prezentowe eleganckie zestawy upominkowe. W obrębie kategorii urodziny znajdziesz: zestawy z kawą, herbatą, miodem, jak i kosmetyki. Sprawdź naszą ofertę jak najszybciej i zaskocz bliską Ci osobę.

Zestawy prezentowe na Imieniny

Imieniny są doskonałą okazją do wspólnego świętowania i podarowania prezentu solenizantowi. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kosze prezentowe. To klasyczne upominki, bardzo uniwersalne i dla niej i dla niego.

Dzień Babci i Dziadka

Czy masz babcię i dziadka? Zastanawiasz się jaki prezent dla Babci i Dziadka będzie odpowiedni? Spraw im radość i podaruj im nasze unikalne pudełka prezentowe. Chyba każda Babcia i Dziadek uwielbiają dobrą herbatę z konfiturami czy z miodem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz: zestawy z kawą, zestawy z herbatą i miodem, które szczególnie polecamy na prezent dla dziadków. Świętuj z bliskimi nie tylko w dniu ich święta, ale również przez cały rok!

Zestawy na Walentynki

Czy jesteś w związku? Czy zależy Ci na tym, aby zaskoczyć Twojego partnera? Walentynki są doskonałą okazją do tego, aby podarować swojej połówce prezent. Z myślą o Tobie i Twoim parterze stworzyliśmy zestawy prezentowe dla niej i dla niego i umieściliśmy je w tej kategorii.

Zastanawiasz sie jakie Tulipany na Dzień Kobiet? A może chcesz wybić się z tłumu i obdarować swoje Panie tym razem czymś innym? Zaskocz swoje Kobiety unikalnymi boxami prezentowymi!

Każda kobieta uwielbia być obdarowywana prezentami. Dzień Kobiet jest doskonała okazją do tego. Dlatego podaruj swojej kobiecie pudełko prezentowe lub nasz box prezentowy. To elegancki upominek dla niej, dzięki któremu zaskoczysz ją i z pewnością zapadnie jej to Święto w pamięci.

Kosze wielkanocne - Jaki ładny kosz prezentowy na Wielkanoc?

Czy zastanawiasz się nad tym, jaki prezent dać z okazji Świąt Wielkanocnych? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy dla Ciebie Wielkanocne zestawy prezentowe. Znajdziesz u nas: kosze prezentowe, pudełka prezentowe oraz zestawy prezentowe. 

Prowadzisz firmę i szukasz koszy prezentowych dla swoich kontrahentów? Sprawdź naszą ofertę na Wielkanocne kosze firmowe z Twoim logo!

Zestaw upominkowy dla Mamy na Dzień Matki

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, podczas której możesz sprawić radość swojej mamie. Obdaruj ją zestawem upominkowym. Oferujemy Ci w naszym sklepie internetowym zestawy ze słodkościami specjalnie przygotowane dla naszych mam.

Jaki prezent na Dzień Chłopaka?

Czy masz syna? Albo chłopaka? Lub kolegę z klasy, którego lubisz? Dzień Chłopaka to wyjątkowa okazja, podczas której możesz podarować mu wyjątkowy prezent. W ofercie naszego sklepu dostępne są: pudełka prezentowe, skrzynki prezentowe oraz zestawy prezentowe w atrakcyjnej cenie.

Co kupić tacie na Dzień Ojca?

Podziękuj mu za wspólnie spędzone chwile i wręcz mu podarunek. Znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego zestawy prezentowe, zestawy upominkowe, jak i kosze prezentowe. Spraw radość swojemu tacie jak najszybciej.

Kosze prezentowe na Dzień Nauczyciela

Oferujemy Ci w naszym sklepie internetowym Kosze-prezentowe kosze prezentowe, pudełka prezentowe, skrzynki prezentowe. To upominki, które doskonale nadają się na podziękowanie za poświęcenie w nauczaniu.

Szukasz zestawów firmowych na Święta Bożego Narodzenia?

Święta Bożego narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy wspólnie z rodziną. To również doskonała okazja do podarowania współpracownikom, kontrahentom czy klientom podarunków i podziękować za dotychczasową współpracę. W naszej ofercie dostępne są przeróżne zestawy podarunkowe wyróżniające się na tle konkurencji.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą - Napisz do nas