Wszystkie bestsellery
dla Rodziców

dla Rodziców

Poniższa kategoria to idealne miejsce dla osób, które szukają wyjątkowych prezentów dla swoich rodziców. 

Zestawy prezentowe dla rodziców to propozycje skomponowane z myślą o podziękowaniach dla rodziców, którzy zawsze byli przy nas, wspierając w każdej sytuacji. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne kosze upominkowe dla rodziców, które z pewnością ucieszą ich serca.

Aktywne filtry

Indeks: KP/0050

Kosz prezentowy, zestaw upominkowy - "Maura"

Recenzje: 0

Duzy kosz upominkowy z produktami od Manufaktura Cieleśnica: syropem lemoniadą, herbatą malinową, słodyczami od Wierzynka: żurawiną w białej czekoladzie, konfiturą truskawkową, miodem leśnym. W zestawie znajdziemy jeszcze czekoladę białą z dodatkiem owoców i miodu oraz migdały w białej czekoladzie z dodatkiem malin. 

Cena 239,90 zł
Więcej
W magazynie

Kosz prezentowy dla rodziców – wyjątkowy prezent na wiele okazji

Podziękowania dla rodziców są bardzo ważne. To właśnie rodzice wspierają nas przez całe dzieciństwo jak również w dorosłym życiu, gdy przychodzi czas poważnych decyzji – wyboru szkoły, partnera na całe życie i założenia rodziny. To właśnie podczas tak oficjalnych okazji, ale też momentów, gdy chce się po prostu podziękować im za bezcenną obecność, warto pomyśleć o oryginalnym podarunku. Piękny prezent, którego rodzice nigdy nie zapomną to właśnie kosz prezentowy – może zostać wręczony w dniu ślubu dziecka, na 50 rocznicę ślubu rodziców czy jako gratulacje, np. z okazji otrzymania awansu lub przejścia na emeryturę.

Zestawy prezentowe dla rodziców

Stylowy kosz prezentowy to sposób, by każde podziękowania dla rodziców uczynić wyjątkowymi. Oryginalne upominki w takiej formie to dowód przywiązania do bliskich, wyrażenie troski o drugą osobę, a także sposób wyrażenia serdecznych uczuć.

Ponieważ kosze upominkowe z dobrze dobranymi produktami w zestawie długo pozostaną w pamięci obdarowanych, to popularny prezent chętnie wybierany m.in. podczas organizacji wesela. 

Kosze prezentowe dla rodziców skrojone do Twoich potrzeb

Pamiętaj, że każdy kosz upominkowy chętnie spersonalizujemy, by jeszcze dłużej cieszył kochanych rodziców. Do kosza możesz dokupić kartkę, w której umieścimy Twoje życzenia czy zamienimy produkty na te, które pokażą, że bardzo dobrze znasz bliskie osoby.

W ofercie mamy wiele przepysznych herbat, kaw, pralin, konfitur, słodyczy i miodów. Dostosuj je nie tylko do preferencji smakowych rodziców, ale także uczuleń czy stosowanych diet. 

Jeśli chcesz, aby Twój kosz prezentowy się wyróżnił, skorzystaj z szerokiej oferty, spersonalizuj podarunek i ciesz się czasem spędzonym razem z rodziną! Aromatyczne kawy, pyszne słodkości i przetwory będą smakować najlepiej w doborowym towarzystwie!