Indeks: LUN H/BLU-MAT

Herbata liściasta Lune Tea - Blue Matcha, 45g

Recenzje: 0

Blue Matcha (40g) to sproszkowane kwiaty klitorii ternateńskiej. Roślina ta występuje w klimacie tropikalnym - głównie w Azji. Kwiaty, korzenie i owoce klitorii od wielu lat wykorzystywane są jako naturalny barwnik spożywczy. 

Cena 47,99 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

Jest wiele okazji, aby podziękować nauczycielom za ich ciężką pracę i wkład w edukację. Jednym z takich momentów jest Dzień Nauczyciela, który przypada na 14 października. Z tej okazji warto rozważyć zakup prezentu w postaci kosza prezentowego, który zawiera pyszne słodycze, praliny, konfitury czy aromatyczną herbatę i kawę. Estetyczne opakowanie i starannie wyselekcjonowane produkty to cechy charakteryzujące wszystkie gotowe kosze prezentowe dla Nauczycieli dostępne w naszym sklepie. 

Aktywne filtry

Kosz prezentowy dla Nauczyciela

Kosze prezentowe to doskonała propozycja na upominek również z okazji zakończenia roku szkolnego. Warto podarować je nie tylko wychowawcom sprawującym opiekę nad daną klasą, ale także wszystkim innym pedagogom czy przedszkolankom, którym po prostu chce się podziękować. Tego rodzaju podarunki można wręczyć promotorowi i recenzentowi po odbytej obronie pracy licencjackiej bądź magisterskiej.

Zamów z dostawą kosz upominkowy dla wychowawcy klasy

Niezależnie od okoliczności, zamówione u nas kosze upominkowe wywołają uśmiech na twarzy osób, którym je podarujesz. Kupisz je bez wychodzenia z domu. Współpracujemy z firmami kurierskimi, które dostarczają zamówienia pod wskazany adres, dbając o to, aby dotarły one w ustalonym terminie i nienaruszonym stanie. 

Nie musisz wychodzić z domu, aby zamówić kosz prezentowy dla nauczyciela. Współpracujemy z firmami kurierskimi, które dostarczą zamówienie pod wskazany adres, dbając o to, aby dotarło w ustalonym terminie i nienaruszonym stanie. 

Co dla nauczyciela zamiast kwiatów na Koniec Roku Szkolnego?

Kosze prezentowe to doskonała propozycja na upominek również z okazji zakończenia roku szkolnego. To doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za cały rok nauki i ich ciężką pracę. Skład zestawu może być różny, kosz prezentowy może zawierać: praliny, czekoladki, herbaty, kawy oraz inne łakocie, które pomogą uczcić zakończenie roku szkolnego i wyrazić wdzięczność nauczycielom za pracę, którą wykonali.

Zakup kosza prezentowego to idealny sposób, aby wyrazić wdzięczność nauczycielowi za cały trud, który włożył w naszą edukację. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kosze prezentowe, które są estetycznie zapakowane i zawierają starannie wyselekcjonowane produkty. Zawartość kosza prezentowego może być dostosowana do preferencji nauczyciela, aby prezent był bardziej personalny. Chętnie spersonalizujemy zestawy, dołączając do nich bileciki z dedykacjami.