Indeks: LCA Z-025/SAN-LOR

Kawa ziarnista LaCava - San Lorenzo 250g

Recenzje: 0

Odważna, nowatorska i soczysta. Mieszanka 100% arabik z Brazylii i Peru otwiera całą paletę owocowości i wibrujących, intensywnych smaków podszytych łagodzącą słodyczą mlecznej czekolady.

Cena 39,99 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Skrzynki prezentowe

Skrzynki prezentowe

Skrzynki prezentowe to bardzo popularna forma zestawu prezentowego, który charakteryzuje się elegancją i estetyką. Te ekologiczne pudełka zawierają różne propozycje upominków, które możesz wręczyć na urodziny, imieniny, Dzień Nauczyciela czy Wielkanoc albo Boże Narodzenie. Nasze skrzynki prezentowe wypełniamy po brzegi rozmaitymi produktami, dobieranymi z rynku polskiego jak i zagranicznego. Wkładamy do nich m.in. słodkości, wysokogatunkową kawę i herbatę, kosmetyki czy różne dodatki zapachowe. Są to na tyle uniwersalne artykuły, że z łatwością dopasujesz je nie tylko do okazji, ale i gustu osoby obdarowywanej. Skrzynka drewniana świetnie zastępuję tradycyjne pudełko prezentowe.

Każdy nasz zestaw możemy poddać personalizacji – zamienimy produkty, dodamy życzenia, umieścimy Twoje Logo czy cokolwiek innego co sobie wymarzysz! Zastanów się, jaką dedykację możesz dołączyć do takiego upominku z okazji Dnia Nauczyciela? Albo jakie słowa skierowałbyś do kogoś bliskiego lub znajomego obchodzącego imieniny bądź urodziny? Co napisałbyś klientom w wielkanocnym albo bożonarodzeniowym koszu prezentowym? Jeśli nie masz pomysłu, możesz liczyć na naszą pomoc!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Drewniana skrzynka prezentowa – idealny prezent dla bliskiej osoby

Wszystkie produkty użyte w naszych zestawach posiadają gwarancję najwyższej jakości. Staramy się, aby były na tyle zróżnicowane, aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Ponadto dbamy o to, aby zestawy prezentowe na Wielkanoc, Boże Narodzenie albo na Dzień Nauczyciela czy urodzinowe, imieninowe były efektownie zapakowane. Każda skrzynka prezentowa wysłana jest siankiem, bądź kolorowymi wiórkami a dodatkowo dekorujemy je również ozdobnymi kokardkami. Wszystkie nasze drewniane skrzynki prezentują się bardzo elegancko i zgrabnie. Wybierając zestaw prezentowy w drewnianej skrzyni, możesz być pewny co do trwałości i wyjątkowości prezentu!