Skrzynki prezentowe

Skrzynki prezentowe

Skrzynki prezentowe to bardzo popularna forma zestawu prezentowego, który charakteryzuje się elegancją i estetyką. Te ekologiczne pudełka zawierają różne propozycje upominków, które możesz wręczyć na urodziny, imieniny, Dzień Nauczyciela czy Wielkanoc albo Boże Narodzenie. Nasze skrzynki prezentowe wypełniamy po brzegi rozmaitymi produktami, dobieranymi z rynku polskiego jak i zagranicznego. Wkładamy do nich m.in. słodkości, wysokogatunkową kawę i herbatę, kosmetyki czy różne dodatki zapachowe. Są to na tyle uniwersalne artykuły, że z łatwością dopasujesz je nie tylko do okazji, ale i gustu osoby obdarowywanej.

Każdy nasz zestaw możemy poddać personalizacji - zamienimy produkty, dodamy życzenia, umieścimy Twoje Logo czy cokolwiek innego co sobie wymarzysz! Zastanów się, jaką dedykację możesz dołączyć do takiego upominku z okazji Dnia Nauczyciela? Albo jakie słowa skierowałbyś do kogoś bliskiego lub znajomego obchodzącego imieniny bądź urodziny? Co napisałbyś klientom w wielkanocnym albo bożonarodzeniowym zestawie prezentowym? Jeśli nie masz pomysłu, możesz liczyć na naszą pomoc!

Aktywne filtry

Wszystkie produkty użyte w naszych zestawach posiadają gwarancję najwyższej jakości. Staramy się, aby były na tyle zróżnicowane, aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Ponadto dbamy o to, aby zestawy prezentowe na Wielkanoc, Boże Narodzenie albo na Dzień Nauczyciela czy urodzinowe, imieninowe były efektownie zapakowane. Każda skrzynka prezentowa wysłana jest siankiem, bądź kolorowymi wiórkami a dodatkowo dekorujemy je również ozdobnymi kokardkami. Całość zestawu prezentuje się bardzo elegancko i zgrabnie. Wybierając gotowy produkt, oszczędzasz swój czas na poszukiwanie podarunku oraz jego atrakcyjne opakowanie.