Indeks: LUN H/BLU-MAT

Herbata liściasta Lune Tea - Blue Matcha, 45g

Recenzje: 0

Blue Matcha (40g) to sproszkowane kwiaty klitorii ternateńskiej. Roślina ta występuje w klimacie tropikalnym - głównie w Azji. Kwiaty, korzenie i owoce klitorii od wielu lat wykorzystywane są jako naturalny barwnik spożywczy. 

Cena 47,99 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Welcome Box'y

Welcome Box'y

Welcome Box czy inaczej Welcome Pack to nic innego jak zestaw powitalny dla nowych pracowników w firmie. W naszej ofercie posiadamy różnorodne welcome packi, które możemy dostosować do Państwa preferencji, misji firmy lub stworzyć całkowicie nowy zestaw od zera.

W poniższej kategorii znajdą Państwo propozycje takich zestawów. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Boxy dla pracowników – spersonalizowane zestawy powitalne z logo firmy lub imieniem pracownika

Nowy pracownik często doświadcza pewnego stopnia niepewności i stresu w pierwszych dniach w nowej firmie. Dlatego właśnie nasze welcome packi mają na celu uczynienie tych chwil bardziej komfortowymi i przyjemnymi. W naszych welcome boxach znajdują się różnorodne produkty i gadżety, które pomagają w integracji zespołowej.

Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją pracę, a swój pierwszy dzień w firmie, adaptację i wdrożenie w panujące warunki pracy i jej charakter wiele z nas pamięta jako jeden z najbardziej stresujących momentów w swoim życiu. Zawsze jest to nowa sytuacja, wstąpienie do nowego zespołu, który funkcjonuje wedle ściśle określonych zasad. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pracodawców, by umilić pierwsze chwile w firmie nowym pracownikom, decyduje się na podarowanie Welcome Box'ów. Czym jest ten uroczy zestaw powitalny? Dlaczego cieszy się tak dużą popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców? Co znajdziemy w takim Welcome Packu? Przyjrzyjmy się oferowanym produktom z bliska.

Welcome Pack dla pracowników – doskonały prezent powitalny

Welcome Box to pakiet powitalny dla pracownika, który składa się z różnych, dowolnie wybranych elementów. Z całą pewnością tak miły gest od firmy sprawia, że staje się ona w oczach nowego pracownika profesjonalną, nowoczesną i prestiżową marką, która dba o swoich pracowników. To także forma na ciekawy onboarding nowego członka zespołu. Jest to bardzo dobra technika działania, która pozwoli w pewnym stopniu wprowadzić nowego członka załogi w zagadnienia o charakterze i funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa- do uroczych gadżetów można dołączyć broszurę informacyjną. Box dla nowych pracowników to jednak przede wszystkim ogromna przyjemność oraz pomoc w poczuciu się częścią całego teamu i miłego powitania. Taki gest nowi pracownicy na pewno docenią i zapamiętają.

W pakiecie powitalnym dla nowego pracownika można umieścić różnorodne elementy, które mają na celu zarówno praktyczne wsparcie, jak i tworzenie pozytywnego wrażenia o firmie. 

Celem Welcome Packu jest jednak zapewnienie nowemu pracownikowi poczucia mile widzianego i wsparcia w pierwszych dniach i tygodniach pracy.

W takim prezencie powitalnym umieszczamy przeróżne słodycze, kawy, herbaty oraz różnego rodzaju gadżety, na których można umieścić logo firmy – takie jak: kubki, smycze, notesy, długopisy. Tak naprawdę możliwości są nieograniczone – potrzebujesz czegoś nietuzinkowego? Napisz do nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu takich pakietów powitalnych.

Nasze Welcome Packi są dostępne dla pracowników firm w całej Polsce. Niezależnie od tego czy nowy pracownik rozpoczyna pracę w biurze w Warszawie, Krakowie czy innym mieście, możemy dostarczyć pakiet powitalny bezpośrednio do niego. Dzięki temu możemy zapewnić naszym nowym pracownikom poczucie przynależności od samego początku i ułatwić im adaptację w nowym środowisku, niezależnie czy pracują stacjonarnie w biurze, czy zdalnie.