Indeks: LCA Z-025/FAZ-RAI

Kawa ziarnista LaCava - Fazenda Rainha 250g

Recenzje: 0

La Cava Fazenda Rainha - jest wielokrotnym laureatem w prestiżowych konkursach kawowych Cup of Excellence Brazil. Wszystkie prace na plantacji, w tym zbiory i pakowanie, wykonywane są ręcznie. Jestem symbolem i wzorem kawy brazylijskiej.

Cena 39,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: LCA Z-025/BLU

Kawa ziarnista LaCava - Blue 250g

Recenzje: 0

La Cava Blue - Mieszanka 100% arabik z Brazylii i słynnych Indii Malabar. Dzięki tej ostatniej kompanii, espresso niesie ze sobą dobre, konfiturowe body z dymną, karmelową czekoladą. Niezwykle ciekawa kompozycja.

Cena 34,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Wszystkie bestsellery
Welcome Box'y

Welcome Box'y

Welcome Box czy inaczej Welcome Pack to nic innego jak zestaw powitalny dla nowych pracowników w firmie.

W poniższej kategorii znajdą Państwo propozycje takich zestawów. 

Każdy zestaw możemy poddać personalizacji wg. Państwa wytycznych lub stworzyć zestaw od "zera".

Aktywne filtry

Indeks: PP/0052

Box prezentowy, kosz upominkowy - "Jack Daniels 2"

Recenzje: 0

Ekskluzywny męski kosz prezentowy zapakowany w czarny box prezentowy. Zestaw z głośnikiem JBL, piersiówką - kanistrem, czekoladą z Whisky Jack Daniels ze Szwajcarii, najwyższej jakości kawą ziarnistą, migdałami w czekoladzie oraz pralinkami od Lindt.

Cena 469,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Welcome Box - miła atmosfera od pierwszych chwil czy gest na tzw. pierwsze przełamanie lodów 

Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją pracę, a swój pierwszy dzień w firmie, adaptację i wdrożenie w panujące warunki pracy i jej charakter wiele z nas pamięta jako jeden z najbardziej stresujących momentów w swoim życiu. Zawsze jest to nowa sytuacja, wstąpienie do nowego zespołu, który funkcjonuje wedle ściśle określonych zasad. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pracodawców, by umilić pierwsze chwile w firmie nowym pracownikom, decyduje się na podarowanie Welcome Box'ów. Czym jest ten uroczy zestaw powitalny? Dlaczego cieszy się tak dużą popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców? Przyjrzyjmy się oferowanym produktom z bliska.

Welcome Pack - gest na tzw. pierwsze przełamanie lodów 

Welcome Box to pakiet powitalny dla pracownika, który składa się z różnych, dowolnie wybranych elementów. Z całą pewnością tak miły gest od firmy sprawia, że staje się ona w oczach nowego pracownika profesjonalną, nowoczesną i prestiżową marką, która dba o swoich pracowników. To także forma na ciekawy onboarding nowego członka zespołu. Jest to bardzo dobra technika działania, która pozwoli w pewnym stopniu wprowadzić nowego członka załogi w zagadnienia o charakterze i funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa- do uroczych gadżetów można dołączyć broszurę informacyjną czy regulamin firmy. Box dla nowych pracowników to jednak przede wszystkim ogromna przyjemność oraz pomoc w poczuciu się częścią całego teamu i miłego powitania.

Śledź nas na Facebooku