Zestawy z miodem

Zobacz nasze AukcjeZestawy z miodem

W tej zakładce znajdziesz różnorodne kosze prezentowe z miodem czy produktami z jego dodatkiem - na urodziny, imieniny, jak również doskonale nadające się jako podarunek na Boże Narodzenie czy Dzień Babci i Dziadka. Każda ważna rocznica czy okoliczność to świetna okazja do tego, aby ją w efektowny sposób uczcić. Oferowane przez nas kosze podarunkowe idealnie wpisują się w wiele z nich. Co zawierają te zestawy podarunkowe?

Każdy kosz prezentowy na urodziny czy inną okoliczność wypełniony jest pysznymi smakołykami i zawiera m.in. miód, który jest uniwersalnym przysmakiem i można go sprezentować bez względu na porę roku, zwłaszcza seniorom, czyli Babci i Dziadkowi. Ponadto znany jest ze swych cennych prozdrowotnych właściwości, np. sprzyja gojeniu ran, obniża ciśnienie krwi czy pomaga w walce z przeziębieniem.

Aktywne filtry

We wszystkich koszach prezentowych  imieninowych, bożonarodzeniowych itp. umieściliśmy wysokiej jakości artykuły spożywcze, takie jak m.in. czekolada do picia, ekskluzywna czarna herbata cejlońska lub kawa, delikatne trufle czekoladowe z nadzieniem, konfiturę owocową, pralinki czy syropy. Ponadto w niektórych zestawach znajdziesz np. kadzidełko czy pałeczkę do nakładania miodu. Czasami trudno jest trafić w upodobania obdarowywanego, kiedy chcemy mu dać coś wyjątkowego z okazji np. Dnia Babci i Dziadka, imienin, urodzin lub Bożego Narodzenia. Tymczasem zakup kosza upominkowego jest uniwersalnym rozwiązaniem – znaleźć się w nim mogą wszystkie ulubione przekąski czy inne produkty, które preferuje dana osoba. Dodatkowo każdy z naszych gotowych produktów jest pięknie opakowany. Zainspiruj się naszymi pomysłami na prezenty!