Kosze prezentowe

Kosze prezentowe

W niniejszej kategorii znajdą Państwo zestawy prezentowe w postaci koszy prezentowych, które jak dotąd cieszą się największą popularnością. Nasze boxy doskonale nadają się na imieniny i urodziny. Zamawiane są także na okazje, takie jak: Dzień Nauczyciela, Dzień Ojca, Dzień Matki czy Dzień Babci i Dziadka. Z dostępnych tu zestawów upominkowych korzystają także klienci poszukujący uniwersalnego podarunku na Boże Narodzenie. Przy ich kompletowaniu bierzemy pod uwagę różne gusta docelowych adresatów, dlatego można w nich znaleźć zarówno produkty delikatesowe z najwyższej półki czy zdrowe przekąski, jak i wysokiej jakości kosmetyki, praktyczne akcesoria lub dodatki zapachowe pozwalające się zrelaksować.

Nasze okolicznościowe kosze upominkowe cechuje niebanalny wygląd, różnorodność produktów, z jakich je tworzymy oraz atrakcyjna cena. Kosze prezentowe np. z okazji Dnia Nauczyciela, Dnia Matki, Dnia Ojca czy Dnia Babci i Dziadka dowozimy własnym, bezpiecznym transportem - gwarantuje to otrzymanie kosza w stanie idealnym. Dowóz zestawów prezentowych w formie koszy obejmuje teren Warszawy i okolic* - termin dostawy jest uzgadniany po złożeniu zamówienia.

*W przypadku dostawy w dalsze rejony - warunki ustalane są indywidualnie

Aktywne filtry

Polecamy również inne formy urodzinowych, imieninowych lub innych zestawów prezentowych takie jak pudełka, czy skrzynki prezentowe - które są bardziej odporne na traktowanie firm przewozowych.

Każdy kosz prezentowy chętnie spersonalizujemy - dołączymy życzenia, dorzucimy Voucher do ulubionego sklepu obdarowywanej osoby, zamienimy produkty czy cokolwiek co Państwo sobie wymarzą. Dopasujemy je na takie okoliczności jak Dzień Nauczyciela, Dzień Matki, Dzień Ojca czy Dzień Dziadka i Babci. Gwarantujemy, że ich odbiorcy będą mile zaskoczeni!

Natomiast jeżeli szukają Państwo koszy firmowych, umieścimy w nim logo Państwa firmy w przeróżnej postaci. Poza okazjami, takimi jak np. imieniny, urodziny, oferowane tu zestawy podarunkowe doskonale nadają się także dla klientów, np. na Boże Narodzenie.

Zachęcamy do szczegółowego przejrzenia nasze oferty i składania zamówień!