Boxy prezentowe - nowoczesny upominek firmowy

Boxy prezentowe - nowoczesny upominek firmowy

Boxy prezentowe - nowoczesny upominek firmowy

Tradycja wręczania prezentów świątecznych pracownikom jest w Polsce długa i bardzo ceniona - nic więc dziwnego, że firmy przykładają coraz więcej uwagi do tej formy drobnej gratyfikacji. Takie z pozoru symboliczne gesty powodują, że załoga firmy czuje się bardziej doceniona, mają one również pozytywny wydźwięk wizerunkowy, co dla wielu przedsiębiorstw jest ogromnie ważne. Jak w profesjonalny sposób zorganizować boxy dla pracowników, by akcja wręczania świątecznych upominków przebiegła sprawnie?

Paczki świąteczne dla firm - dlaczego warto?

Aby dobrze zaplanować akcję prezentową w firmie, najlepiej jest skorzystać z doświadczenia profesjonalistów. Marki, które specjalizują się w sprzedaży zestawów prezentowych są w stanie pomóc w organizacji świątecznych niespodzianek i mają już wypracowane know-how, pozwalające na dopasowanie charakteru upominków do okazji i oczekiwań klienta. Dzięki współpracy z doświadczoną firmą każdy pracodawca może sobie pozwolić na tanie paczki świąteczne, które będą cechowały się wysoką jakością i unikaną prezencją.

Akcja wręczania prezentów na święta nie jest dla firmy dużym wydatkiem - a korzyści z niej wynikające mogą być nieocenione. Na lojalność pracowników i ich poczucie związku z firmą wpływają bowiem właśnie takie małe przyjemności. Z perspektywy pracodawcy bardzo istotnym aspektem zamawiania profesjonalnie przygotowanych boxów jest to, że paczki dla firm można personalizować. I nie chodzi jedynie o wybór rodzaju zestawu czy charakteru upominku - pudełka prezentowe mogą być opatrzone indywidualnym logo, paczki dla pracowników mogą zostać również wzbogacone o kartki okolicznościowe z życzeniami.

Boxy prezentowe - nie tylko dla pracowników

Warto wspomnieć, że personalizowane boxy prezentowe z logo firmy to nie tylko doskonały pomysł na niespodziankę dla kadry pracowniczej, ale również dla strategicznych klientów przedsiębiorstwa. Nawiązując współpracę z podmiotem specjalizującym się w przygotowywaniu takich personalizowanych paczek, można zadbać o to, by zostały one wysłane kurierem bezpośrednio pod adres klienta. Całość jest bardzo elegancko zapakowana, a zawartość każdego boxu charakteryzuje wysoka jakość i unikatowość - nie są to zestawy, jakie można znaleźć na promocji w każdym większym markecie, a starannie wyselekcjonowane i skomponowane upominki, które przypadną do gustu nawet bardzo wymagającym osobom.

Wręczanie prezentów świątecznych najważniejszym kontrahentom przekłada się na znakomity PR firmy, pokazuje również szacunek i wdzięczność za dotychczasową współpracę. Personalizowane pudełka prezentowe nie są drogie, a mogą pomóc podtrzymać dotychczasowe relacje biznesowe lub nawet ułatwić ich rozwinięcie.

Zaprojektowanie własnego zestawu prezentowego

Nasza firma - prócz gotowych paczek - oferuje także możliwość skomponowania własnego zestawu, co jest szczególnie ważną opcją dla przedsiębiorców, którym zależy na indywidualnym charakterze wręczanych upominków. Nasi specjaliści są w stanie na podstawie wytycznych firmy stworzyć unikalne pudełka prezentowe z logo, które będą zawierały wybrane przez klienta produkty. Personalizowane upominki dla firm to doskonała opcja, która pozwala nie tylko obniżyć koszty świątecznych paczek, ale też zredukować do minimum czas potrzebny na ich zaplanowanie i przygotowanie - wszystkim zajmą się profesjonaliści, którzy przejmują cały proces na siebie, włącznie z wysyłką pod indywidualne adresy, jeśli klient sobie tego życzy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi gotowymi zestawami prezentowymi i do kontaktu w sprawie organizacji akcji prezentowej w Państwa firmie.

 

Zostaw odpowiedź