Ekologiczne kosze prezentowe - co zawierają?

Ekologiczne kosze prezentowe - co zawierają?

Ekologiczne kosze prezentowe - co zawierają?

Kiedy szukamy uniwersalnego i sprawdzonego pomysłu na prezent, do głowy przychodzą nam produkty takie jak kawa, herbata czy czekoladki. Nie jest to jednak szczególnie oryginalny upominek i nie zawsze okaże się dobrym rozwiązaniem. W końcu dzieci nie piją kawy, a dorośli coraz częściej rezygnują ze słodyczy z troski o zdrowie. Alternatywą dla takiego klasycznego prezentu może okazać się zatem kosz ze zdrową żywnością. Co znajdziemy w takim ekologicznym zestawie prezentowym?

EKO Boxy prezentowe - co zawierają?

EKO Boxy prezentowe to odpowiadająca potrzebom współczesnego człowieka alternatywa dla tradycyjnego upominku w postaci kawy, herbaty i czekolady. Po taki zestaw sięgamy w różnych okolicznościach:

w ramach podziękowania,

na imieniny,

na urodziny,

na rocznicę,

na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka,

na święta,

zupełnie bez okazji jako miła niespodzianka, którą równie miło jest dawać, jak i otrzymywać.

Dużą zaletą takiego rozwiązania jest więc jego uniwersalność. A co konkretnie znajdziemy w ekologicznym koszu prezentowym? Z reguły jest to zdrowa żywność, czyli:

miody - zarówno te zwykłe, jak i smakowe z dodatkiem kakao, przypraw, liofilizowanych owoców,

słodkie przekąski w zdrowej odsłonie - na przykład miodowe trufle, ciastka czy czekolady, 

naturalne syropy owocowe o korzystnym wpływie na organizm, ale też o doskonałym smaku,

dobrej jakości kawy i herbaty z ekologicznych upraw,

ekologiczne kremy kanapkowe o zdrowym składzie,

przetwory z owoców z upraw ekologicznych,

lemoniady.

EKO kosze prezentowe zawierają więc zdrowsze wersje popularnych produktów, które zazwyczaj wręczamy na prezent. Dodatkowo, wszystkie te pyszne, ekologiczne artykuły są zapakowane tak, aby upominek zachwycał swoim estetycznym wyglądem. 

Jak wyglądają ekologiczne zestawy prezentowe?

Ekologiczne zestawy prezentowe mogą składać się z różnych produktów wymienionych powyżej. Zawsze będą to jednak artykuły o zdrowym, ekologicznym składzie, czyli z certyfikatami. Szeroki wybór koszy prezentowych ze zdrową żywnością pozwala dopasować taki upominek do preferencji obdarowanej osoby lub postawić na uniwersalność, jeśli nie wiemy, co taka osoba lubi najbardziej.

Każdy zestaw zapakowany jest również w ekologicznym stylu. Produkty umieszczane są w tekturowym pudełku z wypełnieniem z wełny drzewnej. Dzięki temu zaraz po otwarciu pudełka można poczuć naturalny, subtelny zapach drewna, a wszystkie artykuły stanowiące bazę upominku są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami. Wnętrze kosza prezentowego udekorowane jest także innymi, równie naturalnymi ozdobami w postaci suszonych owoców (jabłka, cytrusy). W przypadku koszy zawierających słoiczki miodu, w pudełku można spodziewać się także praktycznego gadżetu - charakterystycznego drewnianego nabieraka.

Poza tym, warto zwrócić uwagę na fakt, że spójność wizualną koszom ze zdrową żywnością zapewniają nawet wykorzystane do stworzenia prezentu produkty, zapakowane w ekologiczne słoiczki, butelki czy papierowe kartoniki. Ich design doskonale współgra z ideą ekologicznych zestawów prezentowych, przez co całość robi naprawdę duże wrażenie. 

Kiedy warto wybierać zdrowe kosze prezentowe dla bliskich?

Zdrowe kosze prezentowe z pewnością ucieszą każdą osobę, która dba o kondycję swojego organizmu, dobrze się odżywia czy trenuje na siłowni. Tak naprawdę upominek w postaci "czegoś słodkiego" powinien ucieszyć jednak każdego - niezależnie od wieku czy preferencji żywieniowych. Kosze ze zdrową żywnością świetnie wpisują się we współczesne trendy, czyli rosnącą świadomość na temat zdrowego sposobu odżywiania się. Coraz więcej osób wie, że najlepszą jakość ma jedzenie pochodzące z ekologicznych, wolnych od środków chemicznych upraw. Nie wszyscy mieli jednak okazję spróbować, jak smakuje ekologiczny dżem owocowy, syrop, miód czy czekolada. Ekologiczne zestawy prezentowe stanowią zatem nieco luksusowy pomysł na upominek, dzięki któremu dajemy komuś okazję porównania zwykłej żywności do tej oznaczonej jako "eko" - o czystym, najlepszej jakości składzie i naturalnym smaku

Zostaw odpowiedź