Pomysł na Welcome Pack - Doskonała forma reklamy marki

Pomysł na Welcome Pack - Doskonała forma reklamy marki

Pomysł na Welcome Pack - szeroka różnorodność wyboru upominków dla naszych nowych pracowników 

Boxy prezentowe to upominek na dobry początek nowo rozpoczynającej się kariery zawodowej. Warto zatem wybrać takie gadżety, które w perspektywie długookresowej będą przypominać o jednym z ważniejszych dni kariery zawodowej- pierwszym dniu nowo podjętej pracy. W tym celu idealnym rozwiązaniem będą zestawy składające się z różnego rodzaju słodkości. Wykwintna czekolada, piernikowe rarytasy, wysokiej jakości orzechy i inne bakalie kryjące się w przepysznej polewie o różnych smakach. Rozpływające się w ustach praliny kryjące się pod uroczymi sreberkami. Box dla pracownika może kryć w sobie także produkty ekologiczne, co może podkreślać idee wyrażane przez naszą firmę. Miód pochodzący z ekologicznych upraw, świece z pszczelego wosku, szpatułka do nabierania miodu czy ekologiczne, miodowe batony to z całą pewnością propozycja niezwykle oryginalna. 

Zestawy kawy lub herbaty jako welcome pack dla pracownika to także doskonały i trafiony pomysł, który z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu pracowników. Każda filiżanka czy ulubiony kubek aromatycznego naparu, który będzie przygotowany z designersko zapakowanych paczuszek, doda nowemu pracownikowi pewności siebie oraz przypomni, że jest ważną częścią swojej firmy. 

Doskonała forma reklamy marki - logo umieszczone na podarowanych produktach

Boxy dla pracowników z logo to także doskonała forma na reklamę naszej marki. Urocze opakowanie pełne słodyczy, kaw, herbat, miodów, batonów czy innych gadżetów, które mieszczą się w welcome pack, ozdobione logiem, sloganem reklamowym bądź nazwą marki, są jej doskonałą wizytówką rozsławiając jej dobre imię. Co więcej, do naszej dyspozycji oddano możliwość samodzielnie zaprojektowanego zestawu prezentowego, co pozwala na doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego pracodawcy i firmy, która chce stworzyć welcome box'y dla swoich nowych pracowników.

Czasami najmniejsze gesty i zachowania sprawiają, że rodzą się wyjątkowo trwałe i przyjazne relację, które owocują niezwykle udaną współpracą na długi czas. Box dla nowych pracowników jest swojego rodzaju doskonałym wyrazem szacunku, docenienia oraz zadowolenia ze zdobycia niezwykle cennej osoby, która od dziś należy do wspólnego teamu jednej marki. Chcesz znaleźć doskonały sposób na miłe powitanie w  szeregach swojej firmy nowego pracownika? Welcome Box kryjący w sobie ciekawe rozmaitość będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę. Zapoznaj się z dostępną ofertą i przekonaj się o tym osobiście. 

LINK DO NASZEJ OFERTY gotowych propozycji zestawów typu - Welcome Pack, czy Welcome Box

Zostaw odpowiedź