Metalowy sejf ze złotymi monetami - 200g

Metalowy sejf ze złotymi monetami ze szwajcarskiej czekolady Goldkenn jest wyjątkową imitacją starych dziewiętnastowiecznych sejfów w szwajcarskich bankach. Świetny pomysł na prezent lub jako dodatek do głównego prezentu!

69,90 zł
Brutto
Wysyłka PL - 1-5 dni roboczych
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Metalowy sejf z mini ze złotymi monetami ze szwajcarskiej czekolady Goldkenn jest wyjątkową imitacją starych dziewiętnastowiecznych sejfów w szwajcarskich bankach.

Wyprodukowane przez Goldkenn w Szwajcarii.

Sejf ze sztabkami z czekoladkami to precyzyjne imitacja dużych szwajcarskich sejfów na sztaby złota. Idealnie nadają się na podarunek i spotkania z partnerami i klientami banków, funduszy inwestycyjnych, instytucji typu wealth management oraz wszystkich innych związanych z luksusowymi i drogimi produktami. Obrendowany logo firmy, będzie ładnym elementem wystroju w biurze lub domu obdarowanego. 

Waga - 200g

Skład - Cukier, masło kakaowe, pełne MLEKO w proszku, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, MIGDAŁY , Krokant ( ORZECH LASKOWY , cukier), Tłuszcz MASŁOWY, Ekstrakt słodowy jęczmienny, tłuszcz roślinny (palmowy), emulgator ( lecytyna sojowa i słonecznikowa), wanilia. Kakao: 35% min. w monetach. Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych, jajka, sezamu, pistacji, orzechów włoskich, orzechów pekan.

GKE GOL/SEJ
1 Przedmiot

Specyficzne kody