Boxy firmowe z logo, paczki świąteczne dla pracowników na Boże Narodzenie lub Wielkanoc, słodkie upominki ze znakiem firmowym – to prezenty, które są doskonałym gadżetem reklamowym. Łączą w sobie promocję i podkreślają ogromny szacunek do klienta. Są również doskonałym narzędziem w budowaniu strategii marketingowej. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w prezenty biznesowe i zapoznaj się z naszą ofertą dla biznesu.

Kosze świąteczne dla firm i kontrahentów

 • Bezpośrednia wysyłka do osób obdarowywanych – przekazujesz nam adresy, a my zajmujemy się resztą.
 • Możliwość zaprojektowania indywidualnego zestawu prezentowego – dajesz nam wytyczne lub razem tworzymy Twój wymarzony boxy prezentowe  bądź kosze okolicznościowe.
 • Rabaty przy większych zamówieniach.
 • Personalizacja – umieścimy logo Twojej firmy w przeróżnej postaci.
 • Specjalne życzenia – chętnie dodamy kartkę z życzeniami, wymienimy produkty czy nawet zakupimy i dorzucimy voucher do ulubionego sklepu Twojego odbiorcy.

W naszej ofercie posiadamy:

 • kosze prezentowe, w tym świąteczne kosze upominkowe bożonarodzeniowe oraz wielkanocne;
 • pudełka & boxy prezentowe;
 • boxy firmowe z logo;
 • skrzynki prezentowe;
 • paczki dla pracowników;
 • paczki dla dzieci.

Zestawy świąteczne dla pracowników i klientów

Zestawy prezentowe dla firm to prezent, który przede wszystkim buduje wizerunek firmy. To również szansa na nawiązywanie emocjonalnej więzi z klientem bądź pracownikiem, która jest ogromnie ważna w biznesie. Prezenty świąteczne i boxy firmowe podkreślą tylko wyjątkowość relacji. Taki upominek wpływa na kształtowanie więzi klienta lub kontrahenta z Twoją marką. Będzie miał z nią pozytywne skojarzenia. Każdy prezent wzbudza ciekawość. To emocje, zainteresowanie, które odbiorca będzie długo pamiętał, a to może jedynie zaprocentować w przyszłości. Kosze prezentowe dla firm z logo – poza słodką i przyjemną obietnicą środka – ułatwiają klientowi lepsze zapamiętywanie znaku firmowego i połączenie go w podświadomości z przyjemnością. W swojej pamięci odbiorca zawsze będzie się pozytywnie odnosił do tego wydarzenia.

Jakie są zalety zestawów firmowych z logo?

 • Sprawiają odbiorcy radość.
 • Kosze upominkowe podkreślają, że klient jest dla ciebie ważny.
 • Pozytywnie kształtują wizerunek firmy.
 • Budują relacje.
 • Zapadają w pamięci klienta na dłużej.
 • Budują pozytywną historię klienta o Twojej marce.
 • Angażują emocje, które w biznesie są istotne.

Upominki z logo, które szczególnie zapadają w pamięć, są funkcjonalne i użyteczne. Klient ma z nich korzystać na co dzień. Powinny ściśle wiązać się z emocjami i wywoływać pozytywne skojarzenia. Kawa, herbata, czekolada to produkty, których klient używa na co dzień. Kosz prezentowy jest inwestycją i promocją długoterminową. Klient, który codziennie będzie zaparzał sobie kawę lub herbatę, będzie miał miłe wspomnienia na temat Twojej firmy. Jedzenie, przekąski, słodycze i napoje to bardzo skuteczne gadżety reklamowe, które wiążą się silnie z odczuciami i emocjami: radością i przyjemnością.

Jeżeli znasz swojego klienta i wiesz, że nie pije kawy, tylko uwielbia czekoladę do picia, podaruj mu to, co lubi. Zadbaj o jego indywidualne potrzeby i pokaż, że jest dla Ciebie wyjątkowy. Z pewnością to doceni, a my Ci w tym pomożemy i stworzymy specjalnie dla Ciebie i Twojego odbiorcy coś wyjątkowego! W ofercie mamy różne kosze delikatesowe. Istnieje także opcja stworzenia własnej wersji, więc z pewnością dopasujemy kosz prezentowy do Twojej wizji.

Upominki świąteczne – jak zamawiać?

1. Wybierz zestaw z regularnej oferty dostępnej na naszej stronie lub napisz do nas na sklep@kosze-prezentowe.pl. Przekaż nam informację o ilościach, wybranym sposobie ew. brandowania, oczekiwanym terminie realizacji, adresie lub adresach do wysyłki oraz wszelkie inne szczegóły i uwagi.

Możliwość zaprojektowania indywidualnego zestawu prezentowego – dajesz nam wytyczne, a my jak najszybciej jak to możliwe przesyłamy Ci propozycje zestawów, które mogą być ciekawym prezentem dla Twoich partnerów biznesowych.

2. Jak najszybciej odpowiemy na Twoje zapytanie, przesyłając Ci szczegóły oferty, warunki współpracy, potwierdzimy termin realizacji.

3. W międzyczasie na bieżąco informujemy Cię o realizacji Twojego zamówienia.

4. Wysyłamy Twoje zestawy na wskazany przez Ciebie adres lub adresy.

Sprawdź naszą przygotowaną ofertę gotowych zestawów prezentowych.

Napisz lub zadzwoń do nas, a chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach!

sklep@kosze-prezentowe.pl

533 781 854 795 686 881

Nasze niektóre realizacje: