
Indeks: KP/0050
Kosz prezentowy, zestaw upominkowy - "Marcello"
Kosz prezentowy z produktami wiśniowymi z Manufaktury Cherry Tree, aromatyczną kawą mieloną w tubie, miodem z dodatkiem kakao oraz czekoladką z dodatkami.
Indeks: KP/0050
Kosz prezentowy z produktami wiśniowymi z Manufaktury Cherry Tree, aromatyczną kawą mieloną w tubie, miodem z dodatkiem kakao oraz czekoladką z dodatkami.
Indeks: WIE 0035
Indeks: LUN H/BLU-MAT
Blue Matcha (40g) to sproszkowane kwiaty klitorii ternateńskiej. Roślina ta występuje w klimacie tropikalnym - głównie w Azji. Kwiaty, korzenie i owoce klitorii od wielu lat wykorzystywane są jako naturalny barwnik spożywczy.
Indeks: PP/0080
Pudełko prezentowe w formie box'a upominkowego z herbatą, różnego rodzaju miodami, powidłami, kremami miodowymi oraz piernikami.
Indeks: FAV 1260085
Konfitura z Płatkami Róży Favols – Best French Speciality 2005
Indeks: KP/0024
Męski kosz upominkowy z ręcznie robioną koszulą z czekolady, krówkami miodowymi, aromatyczną kawą i kremem orzechowym. Idealny prezent dla taty, dziadka czy kolegi z pracy.
Musztarda francuska Bacówka - Jaśnie Pana, 250g
Musztarda francuska to delikatna kompozycja białej i czarnej gorczycy. Jej charakterystyczna tekstura sprawia, że świetnie komponuje się z wędlinami. Doskonała jako składnik sosów i marynat, znakomicie podkreśla smak potraw.
Składniki: woda, gorczyca (15%) biała i czarna, ocet spirytusowy, ocet winny biały, cukier, sól, przyprawy, barwnik kurkumina.
Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna 607kJ/ 145kcal; Tłuszcz 5,8 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,5 g; Węglowodany 18 g, w tym cukry 16 g; Białko 4,2 g; Sól 2 g.
Przechowywać w temperaturze od 2°C do 20°C w pomieszczeniu suchym i zaciemnionym.
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Indeks: WIE 0007-MLECZNA
Rozpływająca się w ustach czekolada mleczna z dodatkiem bakali przygotowana ręcznie przez Mistrzów Czekolady królewskiej restauracji Wierzynek, którą mogą Państwo znaleźć w naszych zestawach prezentowych. Wykonana z najwyższej jakości czekolady.
Indeks: CSO CS-TBL-105
Ręcznie wyprodukowana czekolada bezpośrednio z ziaren kakaowca. Czekoladę deserową z ziaren kakao z Dominikany połączono z kawałkami korzenia imbiru.
Indeks: ALT PGBM 02
Kandyzowane śliwki z polskich sadów zanurzone w intensywnej, gorzkiej czekoladzie z 70% zawartością kakao
Indeks: LIT KR/50-MAP-WAL
Kawa rozpuszczalna Little's 50g - Maple Walnut - Instant Coffee z dodatkiem syropu klonowego.
Indeks: API ORZ-220G
Orzech laskowy&włoski w miodzie Apimar, 220g
Indeks: LUN H/FOR-TOU
Mieszanka ziół Forest Touch (45g) pomoże Ci poczuć bliskość natury bez wychodzenia z domu. Napar o orzeźwiającym, leśnym posmaku daje delikatne pobudzenie oraz pomaga w walce ze stresem.
Indeks: CSO CS-MANU-402
Czekolada rzemieślnicza MANU – mleczna 44% z liofilizowaną maliną 🍫, 30g
Musztarda francuska Bacówka - Jaśnie Pana, 250g